dobrzygazownicy.pl

Tak! To prawda, praktycznie w każdych warunkach instalacja LPG się opłaca.Dla wszystkich tych, którzy jeszcze mają wątpliwości poniżej przedstawiamy kilka przydatnych informacji:

  • Oszczędność - koszty każdego tankowania lpg niższe o ok 40% w porównaniu do Pb

  • Technologia - śmiało można już zapomniejć o śmierdzącym gazie i wystrzałach. Technologia poszła dużo na przód i obecnie montuje się instalacje lpg z pełną gwarancją nawet w samochodach nowych, sprzedawanych przez salon.

  • Wygoda - nowoczesne instalacje w chwili wyczerpania gazu automatycznie przełączają zasilanie silnika na benzynę. W samochodzie ze sprawną instalacją taka zmiana jest praktycznie nie wyczówalna i jedynie sygnalizowana krótkim sygnałem dźwiękowym. Dzięki temu możemy swobodnie kontynuować podróż na benzynie lub udać się na stację paliw bez obaw, że utkniemy na drodze.

  • Ekologia - spaliny wydobywające się w wyniku spalania gazu są dużo przyjaźniejsze dla śrdowiska niż w przypadku spalania benzyny czy oleju napędowego

  • Jakość - jakość podzespołów instalacji gazowej jest bardzo wysoka, ten dział stale się rozwija, a producenci stale prowadzą prace nad udoskonaleniem oferowanych przez siebie produktów.

  • Dla każdego! - na dzień dzisiejszy możemy śmiało powiedzieć, że instalację gazową można zamontować do prawie każdego samochodu zasilanego Benzyną i uwaga Dieslem!

  • Bezpieczeństwo najważniejsze! - dla wszystkich obawiających się, informujemy, że nie ma czego się bać! Normalnie serwisowana instalacja nie wywoła wybuchu ani pożaru. Tylko w sytuacji gdy zaniechamy podstawowych czynności serwisowych możemy sami zesłać na siebie kłopoty.Zasilanie lpg jest nawet bezpieczniejsze od benzyny z uwagi na sytem zabezpieczeń, które w razie nieszczelności odcinają możliwość wydostania się gazu ze zbiornika.

Po co ta strona?
Znasz godny polecenia warsztat montujący samochodowe instalacje gazowe LPG? Powiedz o tym innym! Podziel się swoimi doświadczeniami! Dodaj wpis, skomentuj warsztaty, które odwiedzałeś. Jeśli jesteś właścicielem warsztatu dodaj bezpłatnie swoją reklamę! Możesz też dodać kupon promocyjny bądź rabatu. Poinformuj Internautów o wyprzedaży bądź promocji. Zdobądź nowych klientów z Internetu!

Auto Gaz w Krakowie

Jeśli szukasz sprawdzonego warsztatu który zamontuje Ci auto gaz kraków w samochodzie, to znalazłeś odpowiednie miejsce.

 

Ostatnie komentarze